Uzemňovací podložka

Lokosana zlepšuje kvalitu spánku uzemněním a stabilizací přirozených magnetických polí. Uzemnění těla během spánku pomáhá obnovit jeho přirozený elektrický stav, což vede k hlubšímu spánku.

Více o uzemněném spánku

Uzemněný spánek

Celý den jsme obklopeni elektronickými zařízeními, jako jsou televizory, počítače, telefony a mikrovlnné trouby. Lokosana®, jako jedna z vrstev spánkového systému SAMINA, byla vytvořena s cílem zlepšit kvalitu spánku prostřednictvím požadované stabilizace zemských magnetických polí známých jako uzemnění. Uzemněním těla v noci během spánku se tělo uvede do přirozeného elektrického stavu. Lokosana® funguje prostřednictvím bezproudového připojení přes elektrickou zásuvku pouze pomocí uzemňovacího komponentu, jako je to u vašich elektrických spotřebičů. Výsledek je podobný účinku chůze naboso a přímého kontaktu se zemí. To je jeden z důvodů, proč lidé po dni stráveném na pláži s bosýma nohama lépe spí.

Vyskúšať v showroome

Princip fungování

Lokosana® funguje prostřednictvím bezproudového připojení přes elektrickou zásuvku pouze pomocí uzemňovacího komponentu, jako je to u vašich elektrických spotřebičů. Nemáte přímý kontakt se stříbrnou tkaninou vevnitř podložky, která by vám jinak mohla způsobit elektrostatický náboj. Lokosana® pokrývá také celou část vašeho těla. Biomagnety dále pomáhají při obnově rovnováhy zemského magnetického pole, které je mnohdy zkreslené navzdory tomu, že je pro lidi životně důležité.

Vhodné pro každou postel

Uzemňovací podložku lze použít v kombinaci s jakoukoliv postelí, ale je ideálním doplňkem systému zdravého spánku SAMINA, který je také bez kovů a je nevodivý.

Bez řádného spánku a vyhýbání se toxinům a mikrobům, jež se nacházejí v postelích většiny lidí, je většina léčebných zákroků, s nimiž se pacienti setkávají, oslabená. Považovala jsem za naprosto nevyhnutelné řešit s pacienty problémy s elektromagnetickými poli, které zhoršují spánek, a zároveň jsem pociťovala potřebu vybavit ložnice lidí netoxickými a bezpečnými produkty. Spánkový systém SAMINA má jedinečný design a složení. Nechybí v něm ani podložky Lokosana. Na vlastní oči jsem viděla rozdíl, který SAMINA dosáhla v zlepšování kvality života a zdraví mých pacientů.

Dawn DesylviaPediatrička

Uzemňovací podložka Lokosana® je součástí systému zdravého spánku SAMINA. Je položena na kaučukové matraci a uzemněná přes zásuvku, pomocí bezproudové zástrčky. Tím je během spánku zaručeno uzemnění těla. Použité biomagnety přitom vyrovnávají pro nás lidi důležité, ale většinou zkreslené, magnetické pole Země.

Mám zájem

Vyzkoušejte systém zdravého spánku

Lépe jednou zažít, než stokrát slyšet. Kontaktujte nás nebo nás přijďte podívat do našeho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Když je spánek priorita, budete se ráno cítit
odpočatí, omlazení a svěží.

Spánkový systém

Tento výrobek je součástí systému zdravého spánku. SAMINA je navržena ve vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k patě pro dokonalou regeneraci během noci.

 

Více

O zdravém spánku

Jak vypadá spánek ve své nejpřirozenější zdravé formě? Zjistěte více a dostaňte se zpět do kontaktu s Vaším vrozeným rytmem spánku a bdění.

 

Více