Matrace

Matrace ze 100% přírodní kaučuku doplňuje účinek lamelového roštu a poskytuje pohodlí během spánku díky dokonalému zpětnému pružení. To udržuje přirozený tvar páteře a zaručuje nejvyšší pohodlí při spánku.

Více o matracích

O matracích

Matrace z přírodního kaučuku efektivně přenáší pružnost flexibilního roštu, takže spánek má podporu od hlavy po paty podél každého obratle páteře. Organický talalayový latex se vyznačuje obzvlášť vynikající elasticitou a výjimečně dobrou odolností, aby zajistil vysoký komfort při spánku. Už jste někdy zažili nepříjemnost propadu matrace ve středu? Díky své pórovité buňkové struktuře matrace z přírodního kaučuku zajišťuje pružnost bez prohýbání a je vynikající i pro optimální regulaci vlhkosti. Organický kaučuk bez dalších chemikálií je navíc přirozeně antimikrobiální a nedostatek vlhkosti v lůžku pomáhá zjistit, aby nedocházelo k tvorbě plísní nebo bakterií. Tato lehká, odolná a nízkoúdržbová matrace je zvenku obalený do organické bavlny a je neoddělitelnou součástí systému zdravého spánku SAMINA.

Vyzkoušet v showroomu

Myslím si, že jsou dvě věci, do nichž musí každá člověk investovat, aby získal optimální zdraví. První je sauna a druhou je matrace. Existuje jen málo věcí, které jsou tak důležité jak spánek. Lidé si koupí organické potraviny, doplňky, čističku vzduchu atd. Budou ale spát na toxické matraci, kde stráví 1/3 svého života. Organická, zdravá a pohodlná matrace je klíčem ke zdraví. SAMINA je nejlepší investicí, kterou jsem kdy vložila do spánkové hygieny a celkového zdraví a pohody.

Krisstina WiseBiohackerka, realitní podnikatelka a trenérka

Vyzkoušejte systém zdravého spánku

Lépe jednou zažít, než stokrát slyšet. Kontaktujte nás nebo nás přijďte podívat do našeho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Když je spánek priorita, budete se ráno cítit
odpočatí, omlazení a svěží.

Spánkový systém

Tento výrobek je součástí systému zdravého spánku. SAMINA je navržena ve vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k patě pro dokonalou regeneraci během noci.

 

Více

O zdravém spánku

Jak vypadá spánek ve své nejpřirozenější zdravé formě? Zjistěte více a dostaňte se zpět do kontaktu s Vaším vrozeným rytmem spánku a bdění.

 

Více