Polštáře

Každé tělo je jiné. Proto nabízíme ortopedicky správné polštáře v různých tvarech a velikostech podle typu postavy a preferovaného stylu spánku.

Více o polštářích

O polštářích

Síla systému zdravého spánku spočívá v pochopení, že pro dokonalý spánek nestačí jen dobrá postel. Stejně jako lamelový rošt, který byl postavený tak, aby podporoval vaši páteř, SAMINA vytvořila řadu polštářů na podporu krku a hlavy. Naše polštáře byly vyvinuty ve spolupráci s chiropraktiky a fyzioterapeuty a nabízí ortopedickou podporu na podporu krku a hlavy během spánku. Se správným ortopedickým polštářem dostanete jemnou oporu pod krk a jemné otevření hrdla, abyste si ulehčili dýchání a zmírnili chrápání. Polštáře SAMINA, jako i celá řada výrobků, používají pouze materiály, které plní nejvyšší standardy kvality.

Vyzkoušet v showroomu

Zvolte si ten správný

Vyzkoušejte systém zdravého spánku

Lépe jednou zažít, než stokrát slyšet. Kontaktujte nás nebo nás přijďte podívat do našeho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Když je spánek priorita, budete se ráno cítit
odpočatí, omlazení a svěží.

Spánkový systém

Tento výrobek je součástí systému zdravého spánku. SAMINA je navržena ve vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k patě pro dokonalou regeneraci během noci.

 

Více

O zdravém spánku

Jak vypadá spánek ve své nejpřirozenější zdravé formě? Zjistěte více a dostaňte se zpět do kontaktu s Vaším vrozeným rytmem spánku a bdění.

 

Více