Reakce lékařů, ortopedů,
fyzioterapeutů
a biohackerů

Většina mých pacientů, kteří vyzkoušejí nakloněný spánek, se nikdy nevrátí k jejich původnímu stylu spaní. Také spávám pouze na produktech SAMINA, které pomáhají podporovat přirozené zdraví těla.

Tom MoorcroftOsteopatický lékař a wellness advokát

Postele SAMINA poskytují asi ten nejvyšší možný zážitek ze spánku, protože věnují pozornost každému jednomu detailu, a to dokonce i takovým, které byste ani nezvážili. Výsledkem je úžasný spánek jako nikdy předtím! SAMINA je Bentley mezi postelemi.

Dave AspreyBiohacker a zakladatel Bulletproof

Myslím si, že jsou dvě věci, do nichž musí každá člověk investovat, aby získal optimální zdraví. První je sauna a druhou je matrace. Existuje jen málo věcí, které jsou tak důležité jak spánek. Lidé si koupí organické potraviny, doplňky, čističku vzduchu atd. Budou ale spát na toxické matraci, kde stráví 1/3 svého života. Organická, zdravá a pohodlná matrace je klíčem ke zdraví. SAMINA je nejlepší investicí, kterou jsem kdy vložila do spánkové hygieny a celkového zdraví a pohody.

Krisstina WiseBiohackerka, realitní podnikatelka a trenérka

Bez řádného spánku a vyhýbání se toxinům a mikrobům, jež se nacházejí v postelích většiny lidí, je většina léčebných zákroků, s nimiž se pacienti setkávají, oslabená. Považovala jsem za naprosto nevyhnutelné řešit s pacienty problémy s elektromagnetickými poli, které zhoršují spánek, a zároveň jsem pociťovala potřebu vybavit ložnice lidí netoxickými a bezpečnými produkty. Spánkový systém SAMINA má jedinečný design a složení. Nechybí v něm ani podložky Lokosana. Na vlastní oči jsem viděla rozdíl, který SAMINA dosáhla v zlepšování kvality života a zdraví mých pacientů.

Dawn DesylviaPediatrička

Teď, když spíme na uzemněné přírodní posteli bez toxinů, spíme s manželkou mnohem klidněji. Výjimečně pohodlná matrace, která je položená na roštech přizpůsobujících se tělu, odvádí tlak z bolestivých oblastí, takže se probouzím s pocitem, že jsem o 20 let mladší. Ochrana před elektromagnetickými poli výrazně snížila časté a brzké probouzení. Miluji tuto postel a věřím, že je odpovědí pro mnoho pacientů s poruchami spánku.

Steven Harris, MDPacific Frontier Medical

Moje žena, Christine, a já jsme během milého roku překvapivě dobře spali. Téměř každý den se jeden z nás vzbudí a řekne si: „Miluji tuto postel.“ Kombinovaná přikrývka vhodná na léto i podzim je ideální volbou pro chladné noci v Kanadě. Je těžká a navzdory tomu pod ní není dusno. Pozoruji svůj spánek téměř 7 let a dívám se na věci, které celkově zlepšily můj spánek. Tato postel patří do top 5 aspektů.

Ryan Lett, MD, FRCPCAnesteziolog

"Najviac na mňa zapôsobila hlavná podložka Lokosana®, ktorá ďaleko prevyšuje ostatné verzie na trhu." Vždy sa sna„Nejvíc na mě zapůsobila hlavní podložka Lokosana®, která dalece převyšuje ostatní verze na trhu.“ Vždycky se snažím spát v přírodním prostředí mimo elektromagnetických polí a podložku Lokosana doporučuji i svým pacientům, citlivým na životné prostředí, kteří pro svoje zdraví vyžadují spánek neovlivněný elektromagnetickými poli.
Věřím, že jsme konečně objevili přirozený spánkový systém, který pro pacienty zaručuje zdravý a léčivý spánek. Celý systém je založený na organické bázi a bez jakýchkoliv chemikálií a kovů, takže je ideální pro každého, kdo touží po zdravém spánku.
Z dlouhodobého hlediska je zdravý spánek nákladově nejefektivnějším způsobem léčení a terapie. Bez ohledu na problém, jenž tíží naše zdraví, hluboký a kvalitní spánek zlepšuje stav u všech pacientů. Spánek je například skvělým diferenciátorem mezi sympatickou a asymptomatickou boreliózou. Já osobně používám produkty SAMINA a doporučuji je každému, kdo se mě ptá na zdravý spánek. “
žím spať v prírodnom prostredí mimo elektromagnetických polí a podložku Lokosana odporúčam aj svojim pacientom, citlivým na životné prostredie, ktorí pre svoje zdravie vyžadujú spánok neovplyvnený elektromagnetickými poľami.
Verím, že sme konečne objavili prirodzený spánkový systém, ktorý pre pacientov zaručuje zdravý a liečivý spánok. Celý systém je založený na organickej báze a bez akýchkoľvek chemikálií a kovov, takže je ideálny pre každého, kto túži po zdravom spánku.
Z dlhodobého hľadiska je zdravý spánok nákladovo najefektívnejším spôsobom liečenia a terapie. Bez ohľadu na problém, ktorý ťaží naše zdravie, hlboký a kvalitný spánok zlepšuje stav u všetkých pacientov. Spánok je napríklad skvelým diferenciátorom medzi symptomatickou a asymptomatickou boreliózou. Ja osobne používam produkty SAMINA a odporúčam ich každému, kto sa ma pýta na zdravý spánok. “

Phd. Dietrich KlinghardtVědecký poradce a lékař

Jako kraniofaciální odborník, jenž neustále pracuje na optimalizaci obličejových struktur, lebečních struktur, dýchacích kanálů a samozřejmě chrupu pacienta, chápu výhody správného zarovnání míchy a důležitost spánku pro funkci mozku. Navzdory tomu, že jsem znal celou vědu kolem spánku, bylo pro mě obtížné zhodnotit, zda produkty SAMINA mohou přinést výhody menší toxicity v mozku, biomodulace autonomního nervového systému, snížení otoku mozku, zlepšených cyklů REM, lepšího oběhu atd. Tedy dokud jsem si nekoupil vlastní systém zdravého spánku SAMINA... a rozdíl byl neuvěřitelný. Do 48 hodin jsme s manželkou výrazně zamezili otoku obličeje, snížili krevní tlak, zvýšili koncentraci, cítili jsme se mnohem odpočatější a náš osteopat potvrdil, že naše držení těla se výrazně zlepšilo. I když nemůžu slíbit, že vás SAMINA omladí... Z osobní zkušenosti vám můžu říct, že se bude cítit mladší, zdravější, živější a veselejší.

Joseph J. Schlesinger, MDVanderbilt University Medical Center

Jako lékař, který svou praxi zaměřuje na enviromentální medicínu a zdravý životní styl, jsem v praxi přišel na opravdu zajímavý jev. Viděl jsem, že v mé praxi je velmi malý počet pacientů, kteří se zdají být mimořádně citliví na materiály, z nichž jsou vyrobeny jejich matrace a polštáře. Až nedávno jsem dostal možnost vylepšit svou postel o matrace a rám SAMINA.

Rozhodl jsem se investovat do svého zdraví o něco víc, hlavně vzhledem ke všem výzkumům, které ukazují, jaký důležitý je kvalitní spánek při prevenci nemocí jako kardiovaskulární onemocnění, demence a onemocnění kognitivních funkcí.
Ve zkratce, byl jsem mimořádně spokojený se zlepšeními, které ve spánku zažívám od přechodu na postel SAMINA v porovnání s mou předchozí matrací z organického latexu. Oba produkty jsou skvělými možnostmi ke zlepšení kvality spánku a snížení rizika vzniku jakýchkoliv symptomů. Můžu spokojeně doporučit každému, kdo má zájem o optimalizaci svého zdraví, aby zvážil přechod na postel SAMINA.

Aviad Elgez, NDLékař v oblasti neuropatie

Pracuji v odvětví zdraví a wellness už přes 20 let a jednou z prvních věcí, které jsem na začátku své cesty zjistil, bylo to, jak toxickou mohou postele být. Magnetické pružiny z kovu, GMO bavlna, to vše ovlivňuje naše zdraví. Vždycky jsem si myslel, že je šílené, aby postele, na nichž běžně spíme pro zlepšení našeho zdraví, byly tak škodlivé. Když jsem objevil produkty SAMINA, byl jsem v úžasu, že úroveň odhodlání sahá nejen na kvalitu produktu, ale i na jeho bezpečnost. Dokonce jsem zašel natolik daleko, že jsem natočil 45minutový dokument o postelích s názvem „The Healthiest Bed In The World“. První nákup, který jsem udělal, byl můj polštář SAMINA, od té doby jsem už nikdy nespal na jiném polštáři. Nosím si ho s sebou do letadla, a dokonce si ho balím do auta na cesty. Nejenom že není toxický, ale je také jediným polštářem, který jsem kdy použil a nebolí mě z něj krk. Čím víc výzkumu v této oblasti dělám, tím víc mám informací, které mě nutí pochybovat o bezpečnosti některých dalších popředních značek. SAMINA je jednoduše to nejlepší na trhu!

Luke StoreyMotivační řečník, učitel jógy a meditace Kundalini

Po letech zhoršeného spánku a testování všech matrací na trhu jsem konečně našel svou vysněnou postel. Po 15 letech v odvětví zdraví a wellness a desetiletí studia zdravého životního prostředí mi bylo zřejmé, že prostředí pro spánek je klíčem ke zdravému životu. Spal jsem na téměř každé posteli, kterou si umím představit. Tempurpedický, organický latex, paměťová pěna, pružinové matrace. Až když jsem usnul v SAMINE, začal se můj celý svět měnit. Zlepšení kvality spánku bylo okamžitě zřejmé; hlubší spánek, živé sny... Probouzím se odpočatý a mám víc energie po celý den. Už žádné další váčky pod očima, nízká energie v odpoledních hodinách a hlavně klid v duši s vědomím, že spím na nejzdravější posteli, jakou jsem kdy měl. Moje tělo s mysl se regenerují každou noc, když spím v posteli od SAMINA.

Zack PelzelZakladatel projektu The Purified Home

Jako kraniofaciální odborník, jenž neustále pracuje na optimalizaci obličejových struktur, lebečních struktur, dýchacích kanálů a samozřejmě chrupu pacienta, chápu výhody správného zarovnání míchy a důležitost spánku pro funkci mozku. Navzdory tomu, že jsem znal celou vědu kolem spánku, bylo pro mě obtížné zhodnotit, zda produkty SAMINA mohou přinést výhody menší toxicity v mozku, biomodulace autonomního nervového systému, snížení otoku mozku, zlepšených cyklů REM, lepšího oběhu atd. Tedy dokud jsem si nekoupil vlastní systém zdravého spánku SAMINA... a rozdíl byl neuvěřitelný. Do 48 hodin jsme s manželkou výrazně zamezili otoku obličeje, snížili krevní tlak, zvýšili koncentraci, cítili jsme se mnohem odpočatější a náš osteopat potvrdil, že naše držení těla se výrazně zlepšilo. I když nemůžu slíbit, že vás SAMINA omladí... Z osobní zkušenosti vám můžu říct, že se bude cítit mladší, zdravější, živější a veselejší.

Yuriy May, DMD, NDHolistický zubař

Miluji svou postel SAMINA! Po vyzkoušení nespočetných matrací jsem si vybrala SAMINU kvůli organickým materiálům a podpůrné struktuře, která přináší optimální spánek bez vystavení jakýmkoliv toxinům. Postel SAMINA považuji za nevyhnutelnou součást prevence proti chronickým zdravotním problémům a optimalizaci energie přes den.

Doni Wilson, NDLékařka, profesionální porodní asistentka, klinická odbornice na výživu, autorka knihy „The Natural Insomnia Solution“.

Nedávno jsem začal používat své produkty SAMINA Zamiloval jsem se do postele hned, když jsem si na ni poprvé lehl. I když je to velká investice, moje spánkové skóre se dramaticky zvýšilo a snížila se i bolest zad. Momentálně spávám 7 nocí v za sebou bez ŽÁDNÉHO „neklidného spánku“, zatímco předtím jsem se běžně budil i na 30-90 minut. Úžasné!

Christian Tucker, MDKardioanesteziolog, klinika Cleveland (OH)

O systému spánku SAMINA uvažuji od roku 2017. Nedávno jsem ho začal používat a jsem za to moc vděčný. Naučil jsem se, jak je spánek důležitý, a přál bych si, abych do této postele investoval už v roce 2017. Dle mého skromného názoru je mnohem užitečnější než drahé auto, dovolená, dokonce i než dům. Je to investice, která se mi vrací každý den.

Devin Langguth, DDSDětský zubař

Před několika lety jsem na konferenci ozonoterapie poznal společnost SAMINA. Celá moje rodina používá uzemňovací podložky a už léta máme všichni mnohem lepší spánek. Nejméně 35 % populace je v současnosti citlivá na elektromagnetické pole a nepochybuji, že s použitím uzemňovacích podložek Lokosana by dosáhla zlepšení spánku a zdraví.

Robert Banner, MDLékař a bývalý letecký chirurg, kanadské ozbrojené síly

Dobrý spánek je jedním z nejdůležitějších nástrojů k dosažení optimálního zdraví. Jsem moc vděčný za to, že mám možnost spát na postelích SAMINA, jelikož z mého pohledu má SAMINA nejkvalitnější produkty, co se týče dobrého spánku.

Joseph MercolaOsteopatický lékař

S mými dětmi používáme SAMINU a mnohem lépe spíme. Zaznamenala jsem vylepšení nejen svého REM, ale i hlubokého spánku. Mají skvělý zákaznický servis a všechny otázky byly zodpovězeny včas a s podrobnostmi.

Ruchira Densert, MDPsychiatrička