Bioaktivní přikrývky

S přikrývkami SAMINA si užijete optimální klima ve všech ročních obdobích – v zimě Vám bude teplo a v horkých letních měsících chladno.

Více o přikrývkách

Zvolte si tu správnou

Pokud jste se někdy během spánku vzbudili, protože vám bylo moc horko nebo chladno, zajisté chápete, že tělesná teplota v posteli je zásadně důležitá pro klidný a zdravý spánek. Naše vlněné výplně jsou vyrobeny z nejčistější panenské ovčí vlny a potažené certifikovanou organickou tkaninou. Panenská ovčí vlna pochází výhradně z volného chovu ovcí bez pesticidů a je ručně zpracovaná, stříhaná, praná a česaná do vrstev. Tato pečlivá a nekompromisní metoda zajišťuje, že nejčistější vlna takto optimalizuje svůj výkon jako jedno z nejlepších a nejvšestrannějších vláken pro jakékoliv podnebí. Její mimořádná schopnost absorbovat až 30 % vlhkosti v poměru ke své hmotnosti, dělá z vaší postele teplé, suché a útulné místo. Přikrývky SAMINA jsou k dispozici v různých velikostech a stylech, které odpovídají podnebí a jsou šité tak, aby předcházely tepelným únikům.

4 roční období

Neexistuje přikrývka pro 4 roční období. I proto je ta naše vytvořená kombinací letní přikrývky s přikrývkou Sen letní noci, nebo letní s přikrývkou jaro a podzim. Každá přikrývka má několik neviditelných bočních úchytek (ukrytých vevnitř přikrývky), které jsou jednoduše svázané. Přikrývka je vyrobená ze 100% přírodní panenské ovčí vlny v merino kvalitě. Nabízíme ji i ve variantě Light pro méně chladné noci.

Jarní a podzimní

Ideální na jaro a podzim, kdy teplota vzduchu přirozeně kolísá. Tato přikrývka je tlustší a dvojnásobně těžká než letní. Dodatečná výplň z panenské ovčí vlny pomáhá vyrovnat vaši tělesnou teplotu v posteli a udržovat vás v pohodlí, když se teploty ochladí.

Letní přikrývka

Lehká a vzdušná přikrývka je ideální pro teplé letní měsíce a mírnější podnebí. Pro ještě lehčí variantu pro teplejší klima doporučujeme přikrývku „Sen letní noci“.

Sen letní noci

Nejlehčí přikrývka je ideální do podnebí s celoročně vyššími teplotami nebo na velmi horké letní noci. Lze ji použít samostatně nebo, pokud je chladněji, v kombinaci s přikrývkou na „jaro a podzim“, čímž se z ní stane přikrývka na čtyři roční období.

Vyzkoušejte systém zdravého spánku

Lépe jednou zažít, než stokrát slyšet. Kontaktujte nás nebo nás přijďte podívat do našeho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Když je spánek priorita, budete se ráno cítit
odpočatí, omlazení a svěží.

Spánkový systém

Tento výrobek je součástí systému zdravého spánku. SAMINA je navržena ve vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k patě pro dokonalou regeneraci během noci.

 

Více

O zdravém spánku

Jak vypadá spánek ve své nejpřirozenější zdravé formě? Zjistěte více a dostaňte se zpět do kontaktu s Vaším vrozeným rytmem spánku a bdění.

 

Více