Lamelový rošt

Volně pružící lamelový rošt vytváří optimální podporu bederní páteře a zmírňuje tlak na meziobratlové ploténky a svaly.

Více o lamelovém roštu

Podepírá a odlehčuje

Tato patentovaná konstrukce vytváří ideální oporu pro páteř a zmírňuje tlak na meziobratlové ploténky a svaly, které předcházejí tlakovým bodům, kornatění svalů a poruchám krevního oběhu. Studie ukazují, že nejlepším způsobem, jak uvolnit svaly a podpořit záda, je mít páteř v lehu ve stejné poloze jako ve stoje. Ortopedicky správná základna spánku proto musí být především flexibilní. Spinální lamely SAMINA se skládají z 90 nelepených – a tedy úplně mobilních – latěk. Jsou volně zavěšené a ve dvou vrstvách a nainstalované tak, že tlak mezi tělem a základnou je dokonale vyvážený, páteř je podepřená, těla obratlů jsou jemně nataženy a bez tlaku.

Vyzkoušet v showroomu

SAMINA může účinně zmírnit či odstranit bolesti zas související s nedostatečnou oporou v posteli.

Patentovaný systém lamel sleduje obrysy vaší páteře a podporuje její tvar po celou noc. Když umisťujeme své tělo během spánku do nepřirozených poloh, cítíme důsledky i během dne. Postel bez dobré opory zad může ve skutečnosti způsobovat problémy i tam, kde žádné nebyly. Průměrně strávíte v posteli asi 7 až 9 hodin v noci, což může představovat dlouhodobý stres na vašich zádech.

Ručně vyráběné postelové systémy SAMINA pomáhají lidem s bolestmi zad, po úrazech a nehodách a také jsou užitečné při běžném stresu z dlouhého sezení na kancelářské židli, stání, chůze a účinků stárnutí, které pociťujeme všichni.

Nedávno jsem začal používat své produkty SAMINA Zamiloval jsem se do postele hned, když jsem si na ni poprvé lehl. I když je to velká investice, moje spánkové skóre se dramaticky zvýšilo a snížila se i bolest zad. Momentálně spávám 7 nocí v týdnu bez neklidného spánku, zatímco předtím jsem se běžně budil i na 30-90 minut. Úžasné!

Christian Tucker, MDSrdcový anestéziológ, klinika Cleveland (OH)

Vyzkoušejte systém zdravého spánku

Lépe jednou zažít, než stokrát slyšet. Kontaktujte nás nebo nás přijďte podívat do našeho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Když je spánek priorita, budete se ráno cítit
odpočatí, omlazení a svěží.

Spánkový systém

Tento výrobek je součástí systému zdravého spánku. SAMINA je navržena ve vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k patě pro dokonalou regeneraci během noci.

 

Více

O zdravém spánku

Jak vypadá spánek ve své nejpřirozenější zdravé formě? Zjistěte více a dostaňte se zpět do kontaktu s Vaším vrozeným rytmem spánku a bdění.

 

Více