Krycí podložky

Klima regulující podložky z ovčí střižné vlny s vysokou schopností absorpce vlhkosti a samočisticími účinky.

Regulují klima a čistí

Podložka je plněná 100% organickou panenskou ovčí vlnou, která má schopnost absorpce vysokého stupně vlhkosti a má také samočisticí vlastnosti. Suché teplo umožňuje příjemný spánek, působí protirevmaticky a ničí živnou půdu pro roztoče prachu z domácnosti, které vyvolávají alergie.
Vyzkoušet v showroomu

Miluji svou postel SAMINA! Po vyzkoušení nespočetných matrací jsem si vybrala SAMINU kvůli organickým materiálům a podpůrné struktuře, která přináší optimální spánek bez vystavení jakýmkoliv toxinům. Postel SAMINA považuji za nevyhnutelnou součást prevence proti chronickým zdravotním problémům a optimalizaci energie přes den.

Doni Wilson, NDLékařka, profesionální porodní asistentka, klinická odbornice na výživu, autorka knihy „The Natural Insomnia Solution“.

Vyzkoušejte systém zdravého spánku

Lépe jednou zažít, než stokrát slyšet. Kontaktujte nás nebo nás přijďte podívat do našeho showroomu.

Systém zdravého spánku SAMINA

Když je spánek priorita, budete se ráno cítit
odpočatí, omlazení a svěží.

Spánkový systém

Tento výrobek je součástí systému zdravého spánku. SAMINA je navržena ve vrstvách tak, aby poskytovala podporu od hlavy až k patě pro dokonalou regeneraci během noci.

 

Více

O zdravém spánku

Jak vypadá spánek ve své nejpřirozenější zdravé formě? Zjistěte více a dostaňte se zpět do kontaktu s Vaším vrozeným rytmem spánku a bdění.

 

Více